הורים בטוחים זה אומר ילדים בטוחים- עוד סיפור הצלחה של לחישות לילה

שתפו מכאן:

כשהתחלתי עם לחישות הלילה היה לי יעד אחד שהוביל אותי בדרכי. לגרום ליותר ויותר הורים להרגיש בטוחים ביכולותיהם ולהביא לכך שעוד ועוד ילדים ירגישו, מאושרים, רגועים, בטוחים ושלמים עם עצמם. ליווי הורים להעצמת ילדיהם דרך תהליך לחישות הלילה זה עבורי משימה ושליחות חיים. בכל פעם שמסתיים תהליך ואני רואה את ההבדל שלחישות הלילה חוללו בחיי הילדים והמשפחה אני עולה על גדותיי מרוב אושר ושמחה. אני מתמקדת היום בתהליך של חיזוק ההורים כיוון שהורים בטוחים מגדלים ילדים בטוחים.

א. פנתה אלי כיוון שבנה בן 5.5 היה ביישן, שקט, חסר בטחון ומסוגר מאד. הדבר הקשה עליו חברתית בגן וגם בקשרים עם המעגל המשפחתי הקרוב הוא נהג בביישנות והסתגרות ונהג לרצות את כולם. את התוצאות של התהליך, שארך סך הכל 30 ימים אפשר לקרוא המכתב שא. שלחה לי.

“התחלנו את התהליך מכיוון שהרגשנו שאנו חייבים לעזור לילד שלנו לפתח את הביטחון העצמי שלו, למרות שהוא נמצא בטיפול רגשי פעם בשבוע עדיין הרגשנו שזה לא מספיק וכששמענו את ההרצאה ידענו שזה בדיוק מה שעלינו לעשות ואין דבר יותר טוב מהורה שמטפל מכל הלב בילד שלו , כבר אחרי השבוע הראשון ראינו התקדמות אם זה במשפטים שהוא פתאום אומר על עצמו בצורה חיובית והתחיל לנסות דברים שהוא ממש פחד מהם כמו סתם לטפס על קיר טיפוס וחבל וכו.

עכשיו, כשסיימנו את ה-30 ימים הראשונים של הלחישות, הוא כל כך בטוח בעצמו שהוא מצליח לעמוד על שלו ואנחנו כל כך מאושרים על כך, מילד שעושה כל דבר שאומרים לו ומבקש אישור על כל דבר אפילו הכי קטן כמו “אמא אני יכול למלא לי כוס מים?” עכשיו הוא פשוט מחליט לבד ומבצע זאת ורואה שהוא מנסה דברים חדשים ומצליח בהם בלי כל פחד והיסוס.

זה דבר מדהים ואני חושבת שכל הורה פשוט חייב לעשות את זה כמו שהורים דואגים שהילד יאכל וישתה ויהיה נקי ומסודר זה עוד דבר שצריך לעשות בשגרה היום יומית כמו ברכת לילה טוב לילדים, פשוט לברך אותם מכל הלב וזה עובד ומצליח ואין ספק שאנחנו נמשיך לעשות זאת ללא הפסקה לכל ילדנו.

גם אנחנו בתור הורים מרגישים הרבה יותר בטוחים ומאמינים בעצמנו שאנחנו באמת הורים טובים ודואגים לילדים ב – 100% אם לא יותר ושעזרנו לילד שלנו לצאת לעולם עם יותר בטחון וכלים כיצד להתמודד, בשינוי שהוא כמעט מיידי. תודה ענקית מכל הלב.” א. י. ס. אמא לוחשת

אלה הדברים שמשיבים רוח במפרשים שלי וגורמים לי להמשיך ביתר עצמה. בחודשים הקרובים אחלוק איתכם סיפורי הצלחה של הורים וילדים שעברו את תהליך לחישות הלילה ואת התוצאות המופלאות והמהירות שלו.

ילד מחייך חיוך גדול של אושר

ילד מחייך חיוך גדול של אושר

תודה על הזכות שנפלה בחלקי ללוות תהליכים שמחוללים נסים שכאלה.

 


שתפו מכאן:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.