איך אמא לוחשת שיפרה את הבטחון העצמי המקצועי שלה?

שתפו מכאן:

העצמת אישית ונשית עם לחישות לילה.

ו.ה. מחדרה הגיע אלי על מנת לעזור לה לחולל שינוי בבנה הצעיר בן ה4. היה לה קשה להבין את ההתנהגות שלו, לקבל את התובענות שלו ובכלל ההתמודדות איתו הייתה מורכבת ושונה ממה שהייתה רגילה עם שני ילדיה הגדולים יותר.

מאז שה., הילד הצעיר, נולד נוצר חוסר איזון בבית. הוא ילד עם קושי בויסות התחושתי, מתעורר המון פעמים בלילה, כעוס, צעקני ועצבני, מתקשה להתמודד עם תיסכול ולכן מעורר המון מהומות בבית ויוצר חוסר שקט כללי.

במהלך השבועות הראשונים הדבר הראשון שניכר היה שילדון התחיל לישון לילות שלמים ומשהו החל להרגע. היחס שלו לאחיו השתפר בצורה הדרגתית וקבועה אולם קצת איטית.

המפגש השלישי היווה את נקודת המפתח והאיץ את השינוי. במפגש הזה צף קושי אישי של האמא בעקבות אבל קשה שחוותה בצעירותה ותיסכול שהיא חוותה באותה תקופה. נעשה תהליך לשיחרור של האמא מן התיסכול והבנה שהילד בסך כל משקף את הכאב החבוי בתוכה כבר שנים רבות, כאב שאותו היא טמנה וכיסתה בשכבות רבות של אבק.

ו. סיימה את המפגש נסערת וכתבה לי בימים שלאחר מכן על הסערה שהיא חווה. ויחד עם זה הפלא התחיל לקרות בו ביום. ההתמודדות עם חווית האבל איפשרה לה להפתח, לאוורר ולשנות והבן הצעיר שלה מיד הגיב בזה שהוא התחיל להתנהג בצורה רגועה ונינוחה יותר.

את השינוי שחל בבית ו. מתארת כך:

“וואו, מדהים. איך בחודש אחד נדחסו כל כך הרבה דברים, סיטואציות ושינויים וזה קרה ממש בקלות. יש תהליכים שעברתי שיש בהם המון מאמץ לעשות את השינוי ולא רואה את הפירות והנה בלחישות הלילה זה נעשה בקלות והיה חלק משגרת היום ורואים שעובר על הילד שינוי גדול מאד. כל השנים אמרתי לעצמי: “זו רק תקופה קשה וזה יעבור לו” ובכל זאת חשתי תיסכול עמוק. התהליך של הלחישות עזר לי לשחרר את עצמי מהמקום שהייתי תקועה בו שנים וחולל שינוי משמעותי בבית”.

נוסף על זה ו. האמא הלוחשת, התמקדה גם בהעצמה האישית שלה והורידה את המדיטציה להעצמת אמהות . תוך ימים מתחילת השימוש במדיטציה הזו התחיל שינוי משמעותי גם בצורה שהיא מתנהלת בעסק שלה. ו מספרת כך:

“המדיטציה להעצמה אישית השפיעה עלי חזק מאד בעיקר בעסק שלי. שנים התמקדתי בעבודה עם מנהלים מדרג ביניים כי לא הרגשתי מקצועית מספיק לעבוד עם מנהלים בכירים.                          הייתי תקועה המון זמן ומתוסכלת כי נמנעתי מלעסוק בעבודה עם בכירים. בשבועיים האחרונים, מאז שאני שומעת את המדיטציה להעצמה נשית כל זה השתנה. ביום אחד קיבלתי בטחון והתחושה שלי שזה מקדם את העסק שלי וגם את עצמי. אני משוחחת עם בכירים ממקום ממש בטוח ומתוך ידיעה שאני יכולה לעזור ולקדם. איזה כיף לקבל תפנית כזו נעימה אחרי 6 שנים בעסק.”        

בחודש אחד עם לחישות לילה להעצמת ילדים ו.ה. עברה ממצב של אמא מתוסכלת ובעלת עסק קצת חסרת בטחון לאמא מעצימה, אמא שחוותה העצמה ובעלת עסק שבטוחה בערך שיש לה לתת ללקוחותיה ולמשפחה.

כדי ללמוד עוד איך את יכולה לחוות העצמה אישית לחצי כאן

 


שתפו מכאן:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.