אינסה קליינמן

שתפו מכאן:

_DSC0809color

נעים מאד אני אינסה קליינמן, מומחית בהעצמת ילדים ובניית דימוי עצמי מנצח.  בשנים האחרונות סייעתי לאלפי משפחות לעזור לילדיהם להפוך לילדים מאושרים, בטוחים ומצליחים.

כמו כל הורה שהילדים שלו הם הדבר היקר ביותר עבורו, גם אני ייחלתי מיום היוולדו של בני לראות אותו שמח, מתפתח ומגשים את עצמו ואת הפוטנציאל הגלום בו עם כל צעד בחייו הקטנים.

למרבה הצער, המציאות הראתה את ההפך. בני מגיל רך היה ילדון רגיש פיזית ונפשית בעל נטייה לבכי, סף תסכול נמוך וחוסר אמונה בעצמו וביכולותיו. תחושות הצער, חוסר האונים והאשמה, שוודאי מוכרות לרבים מכם, לא הרפו ממני.

פרוייקט “לחישות הלילה להעצמת ילדים” התחיל כתהליך גילוי, התפתחות והעצמה אישי שלי ושל ילדי. חיפשתי את הדרך לפתח אצל בני בטחון עצמי, דימוי עצמי מוצלח, אמונה בעצמו ושמחת חיים. כל הדברים שאני ידעתי שקיימים בתוכו אבל אינם מקבלים ביטוי חיצוני.

אחרי אין ספור התייעצויות, מחקרים, חיפוש ולימוד שיטות טיפול, הבנתי שעליי לקחת את הכישורים שלי כאקדמאית, חוקרת, ואמא בעלת נסיון לא פשוט, ולחפש בעצמי את הדרך לפתרון. הבנתי שאני המטפלת הטובה ביותר עבור ילדיי.

לאט לאט ובסבלנות אין קץ, למדתי, השתלמתי, חקרתי, גיליתי, והתחלתי לערוך ניסויים. לתדהמתי, ולתדהמת הסביבה, הצלחתי לפתח שיטה פשוטה, יעילה ומופלאה שהניבה תוצאות מדהימות בשינוי מצבו של בני, שהפך לילד מחייך, מלא חיים ובעל ביטחון עצמי: לחישות לילה להעצמת ילדים

המטרה שלי היא לעזור לכם להצליח להעצים את ילדיכם, לטעת בהם תחושת ביטחון ולבנות להם דימוי עצמי מוצלח תוך זמן קצר ובדרך קלה ופשוטה.

גם אתם יכולים לעזור לילדיכם עם שיטת לחישות הלילה להעצמת ילדים.


שתפו מכאן: